دسته: منهای صادرات
آغاز بررسی بودجه ۱۴۰۰ از روز سه‌شنبه در مجلس

بررسی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۰ کل کشور و گزارش کمیسیون اصل نود در مورد واکسن کرونا در دستور کار هفته جاری مجلس شورای اسلامی قرار دار

بزودی؛ رونمایی از محلول ضدعفونی کننده تمام ارگانیک”IMC ORGA”

محلول ضدعفونی کننده کاملا گیاهی ارگانیک و طبیعی که می‌تواند بدون هیچ زیان و آسیبی به سلامت و پوست مصرف‌کنندگان بهترین جایگزین برای محلول‌های ضدعفونی‌کننده شیمیایی موجود در بازار باشد با نام تجاری فخریران عصر چهارشنبه، دهم دی ماه ۹۹ در حضور جمعی از خبرنگاران رسانه‌های گروهی کشور اطلاع‌رسانی شد.

قدردانی میلیونی مردم از مدافعان سلامت کشور در قالب پویش «سپاس»

دبیر اجرایی پویش مردمی سپاس با بیان اینکه این پویش تا روز پرستار ادامه دارد، گفت: هدف از راه‌اندازی این پویش قدردانی و تشکر میلیونی مردم ایران از پرستاران و کادر درمانی به خاطر تمام زحمات و فداکاری‌های آن‌ها در روزهای کرونایی است.

افزایش شاخص سهام آسیا و سقوط نفت

روز دوشنبه همه شاخص‌های اصلی سهام آسیا و اقیانوسیه به جز نیوزیلند افزایش یافتند.

برگزاری نشست مشترک کمیسیون های استانی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و سمن های استان اردبیل

شست مشترک کمیسیون های استانی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و سمن های استان اردبیل با حضور مدیرکل دفتر تبلیغات هوشمندانه و مشارکت‌های مردمی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

از کرونا و دیگر شیاطین

کتاب" از کرونا و دیگر شیاطین "خاطرات روزهای کرونایی محمدعلی ابطحی می باشد.

تشکیل اتاق طلا، جواهر و فلزات گرانبها در گمرک فرودگاه بین‌المللی

مسئول دبیرخانه شورایعالی توسعه صادرات غیرنفتی کشور تشکیل اتاق تخصصی طلا، جواهر و فلزات گرانبها در گمرک فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) را گامی مهم در جهت حل مشکل حمل یکسره محموله‌های صادراتی مصنوعات طلا و جواهر عنوان کرد.

خبر خوش برای استخراج کنندگان رمز ارز

مدیرعامل توانیر گفت: طرح برق امید فرصت خوبی را برای توسعه صرفه جویی در کشور ایجاد خواهد کرد و حتی می تواند باعث رونق صنایع و بکارگیری برق صرفه جویی شده حاصل از این طرح در استخراج رمز ارز شود.

پیش بینی افزایش صادرات کشور

چند ماه پس از شیوع ویروس کرونا در ایران، به نظر می‌رسد ثباتی نسبی در عرصه تجاری کشور به وجود آمده، هرچند آمارها حاکی از تاثیرگذاری کرونا بر تجارت ایران است.

خبر خوش برای بازنشستگان کشوری

افتخاری درباره جزئیات پرداخت وام ۵۰ میلیونی به بازنشستگان کشوری برای خرید لوازم خانگی توضیح داد.

| پایگاه خبری صدای صادرات