دسته: اقتصاد پسا کرونا
رشد جهشی در الکترونیکی شدن تجارت

معاون وزیر صمت، از آمار ۵۵۰ هزار میلیارد تومانی معاملات الکترونیکی دولت با مردم، از دی پارسال تا دی امسال خبر داد که معادل کل معاملات ۱۰ سال قبل از آن بوده است.

آغاز توزیع گسترده گوشت قرمز منجمد به نرخ دولتی

وزارت جهاد کشاورزی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: توزیع گسترده گوشت قرمز منجمد گوسفند و گوساله به نرخ دولتی از سوی وزارت جهاد کشاورزی در حمایت از مصرف کنندگان و کنترل بازار محصولات پروتئینی آغاز شد.

بررسی چالش‏‌های اجرای قانون مالیات بر خانه‏‌های خالی و راهکار‏های رفع آن

سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: بررسی چالش‌های اجرای قانون مالیات بر خانه‌های خالی و راهکارهای رفع آن در سلسله نشست نخبگانی نظام مالیاتی با حضور مسئولان و صاحب‌نظران اقتصادی این حوزه در محل خانه اندیشه‌ورزان برگزار شد.

ماجرای رتبه‌بندی «اینماد» چیست؟

کسب‌وکارهای اینترنتی در سامانه اینماد و پنجره واحد تجارت‌الکترونیکی براساس رتبه اعتماد و تعداد ستارهای لوگوی اینماد رتبه بندی خواهند شد. ماجرای رتبه بندی چیست؟

جزئیات واگذاری خودروسازها و نحوه تامین مواد اولیه صنعت نساجی از زبان وزیر صمت

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اتمام قیمت‌گذاری خودروسازها، از واگذاری یک مورد این شرکت ها در آینده نزدیک از طریق مزایده خبر داد.

کشت قراردادی برنج، گندم و دانه‌های روغنی امسال هم ادامه می‌یابد

مدیرکل دفتر امور غلات و محصولات اساسی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: کشت قراردادی محصول برنج، گندم و دانه‌های روغنی در سال زراعی جاری هم در همه استان‌های کشور ادامه می‌یابد.

ابلاغ قانون مربوط به کاهش حقوق گمرکی مواد اولیه

رییس مجلس شورای اسلامی قانون اصلاح بودجه ۱۴۰۱ مربوط به کاهش حقوق گمرکی مواد اولیه، واسطه‌ای، اجزا، قطعات، ماشین‌آلات و تجهیزات را برای اجرا ابلاغ کرد.

نرخ تورم شهریورماه ۴۲.۱ درصد شد

مرکز آمار اعلام کرد که نرخ تورم سالیانه شهریورماه ۴۲.۱ درصد شد و نسبت به ماه قبل ۰.۶ درصد افزایش یافت.

سخنگوی دولت: افزایش قیمت بنزین صحت ندارد

سخنگوی دولت با تکذیب افزایش قیمت بنزین گفت: هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین نداشته، نداریم و نخواهیم داشت.

| پایگاه خبری صدای صادرات