دسته: اقتصاد پسا کرونا
بررسی داده‌های یک پژوهش اجتماعی از ایسپا و دیجی‌کالا در راستای نگرش مردم نسبت به خریدهای اینترنتی

مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) در بهمن ۱۴۰۱، پژوهشی اجتماعی با هدف شناخت نگرش مردم نسبت به فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا‌ انجام داد. در این پژوهش ۳۵۵۹ نفر به پرسش‌هایی در مورد فروشگاه‌های اینترنتی پاسخ دادند. این پژوهش را استادان معتبر از دانشگاه‌های مختلف تحلیل کرده‌اند.

خرید از فروشگاه‌های اینترنتی در طرح کالابرگ الکترونیک ممکن شد

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فراهم شدن امکان خرید برخط مردم در طرح کالابرگ الکترونیک خبر داد.

پای محصولات ایرانی به بازار آنلاین چین باز شد

سفیر جمهوری اسلامی ایران از از فراهم شدن امکان عرضه محصولات ایرانی به طور رسمی در پلتفرم های فروش آنلاین چین خبر داد.

مقام اول کسب‌وکارهای اینستاگرامی به چه شغلی اختصاص دارد؟

هفت صبح نوشت: در طول روز هر چقدر هم صفحه اکسپلورر اینستاگرام را به‌روز کنید، باز می‌توان فروشگاه جدیدی پیدا کرد که تا به‌حال آن را ندیده باشید و محتوای آن برایتان تازگی داشته باشد.

رشد جهشی در الکترونیکی شدن تجارت

معاون وزیر صمت، از آمار ۵۵۰ هزار میلیارد تومانی معاملات الکترونیکی دولت با مردم، از دی پارسال تا دی امسال خبر داد که معادل کل معاملات ۱۰ سال قبل از آن بوده است.

آغاز توزیع گسترده گوشت قرمز منجمد به نرخ دولتی

وزارت جهاد کشاورزی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: توزیع گسترده گوشت قرمز منجمد گوسفند و گوساله به نرخ دولتی از سوی وزارت جهاد کشاورزی در حمایت از مصرف کنندگان و کنترل بازار محصولات پروتئینی آغاز شد.

بررسی چالش‏‌های اجرای قانون مالیات بر خانه‏‌های خالی و راهکار‏های رفع آن

سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: بررسی چالش‌های اجرای قانون مالیات بر خانه‌های خالی و راهکارهای رفع آن در سلسله نشست نخبگانی نظام مالیاتی با حضور مسئولان و صاحب‌نظران اقتصادی این حوزه در محل خانه اندیشه‌ورزان برگزار شد.

ماجرای رتبه‌بندی «اینماد» چیست؟

کسب‌وکارهای اینترنتی در سامانه اینماد و پنجره واحد تجارت‌الکترونیکی براساس رتبه اعتماد و تعداد ستارهای لوگوی اینماد رتبه بندی خواهند شد. ماجرای رتبه بندی چیست؟

جزئیات واگذاری خودروسازها و نحوه تامین مواد اولیه صنعت نساجی از زبان وزیر صمت

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اتمام قیمت‌گذاری خودروسازها، از واگذاری یک مورد این شرکت ها در آینده نزدیک از طریق مزایده خبر داد.

| پایگاه خبری صدای صادرات