دسته: کارآفرینی
مشکلات گمرکی کارآفرینان و تولیدکنندگان کاهش می‌یابد

معاون امور گمرکی گمرک ایران گفت: عمده مشکلات تولیدکنندگان و کارآفرینان در حوزه‌های بانکی، صمت، استاندارد و همچنین گمرک است که در زمینه مسائل گمرکی تا آنجا که در اختیارات ما باشد و قوانین و مقررات اجازه بدهد، درصدد رفع مشکلات هستیم.

نگاه ویژه دولت به توسعه مشاغل خانگی بانوان

بانوان به عنوان سردمداران مشاغل خانگی به ویژه در بخش صنایع و هنرهای دستی هستند که اکنون نگاه ویژه دولت سیزدهم به موضوع توسعه مشاغل خانگی اهمیت این موضوع را دوچندان کرده است.

تسهیل تامین مالی شرکت های دانش بنیان توسط «تامین سرمایه تمدن»

مدیر عامل شرکت تامین سرمایه تمدن گفت این شرکت مطابق برنامه راهبردی خود برای ارائه شیوه‌های نوین تأمین مالی، راه اندازی محصولات متعدد بر بستر فناوری های جدید را در دستور کار قرارداده و توانسته است محصولات متنوعی بر پایه تکنولوژی های جدید را به بازار سرمایه کشورعرضه کند.

رشد ۳۹۱ درصدی ایجاد اشتغال خانگی‌در ۷ ماهه امسال

رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی با اشاره به اینکه ۳۰هزار شغل خانگی در هفت ماه ۱۴۰۱ ایجاد شده است گفت:در زمینه ایجاد اشتغال خانگی شاهد رشد ۳۹۱درصدی بوده‌ایم.

کاهش صادرات آلمان به کشورهای غیر از اتحادیه اروپا

داده‌های اداره آمار فدرال آلمان (دستاتیس) که روز دوشنبه منتشر شد، نشان می‌دهد که مجموع صادرات این کشور به خارج از اتحادیه اروپا نسبت به ماه قبل ۱.۶درصد کاهش داشته است.

نرخ رسمی ۲۷ ارز افزایش یافت

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۷ ارز نسبت به روز قبل افزایش، ۹ واحد پولی کاهش و دلار و ۱۰ ارز دیگر نیز ثابت بود.  براساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز (چهارشنبه پانزدهم مرداد ماه ۹۹) بدون تغییر نسبت به روز […]

قیمت طلا، سکه و ارز ۹۹/۰۵/۱۵

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلا و سکه نسبت به دیروز با افزایش همراه شده است که یکی از مهمترین دلایل افزایش قیمت طلا در بازار داخلی افزایش قیمت طلای جهانی و ثبت رکورد بالای ۲۰۰۰ دلاری برای هر اونس طلاست. به‌دنبال کاهش نرخ بهره و افزایش سرمایه‌گذاری در بازار طلا به‌دلیل نگرانی از تبعات […]

امسال بیشترین تمرکز صادرات ایران با کشورهای همسایه است

رییس سازمان توسعه تجارت ایران: امسال بیشترین تمرکز صادرات ایران با کشورهای همسایه است قصرشیرین- ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال بیشترین تمرکز ما برای صادرات با کشورهای همسایه است و بهترین پتانسل ما در این خصوص کشور عراق است. حمید زادبوم روز پنجشنبه در سفر به قصرشیرین و در حاشیه بازدید […]

| پایگاه خبری صدای صادرات