دسته: منهای صادرات
مدیریت بحران و فازهای مهم آن

با مطالعه این مقاله، شما می توانید شرایط اضطراری و بحرانی محتمل در سازمان خود را شناسایی کرده و در خصوص اقدامات پیشگیرانه و کنترلی لازم تصمیم گیری نمایید. این مقاله شامل سطوح بحران، فازهای مدیریت بحران، طرح های واکنش در شرایط اضطراری، طرح ریزی مانور، منابع لازم جهت مدیریت بحران و… می باشد.

پیمان پاک عضو هیأت امنای پارک فناوری پردیس شد

رئیس جمهور در حکمی به پیشنهاد معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان، علیرضا پیمان پاک را به عنوان عضو جدید هیأت امنای پارک فناوری پردیس منصوب کرد.

بازخوانی یک گزارش پژوهشی در مورد چالش‌های سازمان آتش‌نشانی تهران

بررسی دفتر پژوهش ایرنا در آذرماه ۱۴۰۰ نشان می‌دهد سازمان آتش‌نشانی تهران با ۱۱ چالش اساسی از جمله کمبود نیروی آتش‌نشان، بودجه ناکافی، ضعف تشکیلاتی در ارتباط با سایر نهادها، به‌روز نبودن امکانات و .. روبروست.

آزمون استخدامی جذب ۲۸۰۰۰ معلم ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ برگزار می‌شود

معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی برای جذب ۲۸ هزار معلم دوره ابتدایی، از تغییرات آزمون استخدامی خبر داد.

وزیر نیرو:‌ ‌دریاچه ارومیه با اجرای ۲۶ طرح کاملا احیا می‌شود

وزیر نیرو با اشاره به افتتاح سامانه انتقال آب به دریاچه ارومیه گفت: این پروژه سرآغازی برای احیای کامل دریاچه ارومیه است.

افزایش ۱۰۰ درصدی وام ضروری بازنشستگان کشوری

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به افزایش ۱۰۰ درصدی مبلغ وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق گفت: ثبت نام اینترنتی این تسهیلات از ششم اسفندماه ۱۴۰۱ آغاز شده و تا ۲۸ اسفندماه ادامه خواهد یافت.

غنی سازی اورانیوم در ایران از توهم ۸۴ درصدی بلومبرگ تا واقعیت ۶۰ درصد کمالوندی

به گزارش ‘صدای صادرات‘ از خبرگزاری موج، خبرگزاری بلومبرگ به نقل از دیپلمات‌های بلند پایه مدعی شد که ناظران آژانس انرژی اتمی، اورانیوم غنی شده را در ایران شناسایی کرده‌اند که کمی کمتر از سطح مورد نیاز برای ساخت سلاح هسته ای است. بلومبرگ افزود: بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در ایران هفته گذشته اورانیوم ۸۴ […]

لزوم توجه بیشتر به امدادرسانان بی‌جان

«استفاده از ربات‌های امدادگر به طور گسترده در مراکز کشور مشاهده نمی‌شود. با این وجود معمولاً ربات‌های امدادرسان هوایی نسبت به نمونه‌های زمینی در کشور بیشتر مورد توجه قرار گرفته و به طور گسترده‌تری از این نوع ربات‌ها استفاده می‌شوند.»

نحوه ایمن سازی ساختمان در برابر زلزله

زلزله یکی از خطرناک‌ترین بلایای طبیعی است که همواره در طول تاریخ خسارت‌های جبران‌ناپذیر جانی و مالی به‌دنبال داشته است.

| پایگاه خبری صدای صادرات