دسته: تولید و صنعت
جهش بی‌سابقه قیمت‌ها در بازار خودرو

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از شدت گرفتن افزایش قیمت‌ها در این بازار در 24 ساعت گذشته‌است.

دریافت تندیسی دیگر توسط شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر

شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر تندیس زرین یک ستاره جشنواره ملی صنعت سلامت محور را دریافت کرد.

ثبت رکورد جدید تولید کنسانتره مولیبدن در امور تغلیظ مجتمع مس سرچشمه رفسنجان

مدیر امور تغلیظ مجتمع مس سرچشمه رفسنجان گفت: در بهمن‌ماه‌ با تولید ۴۱۳۴ بشکه مولیبدن در این امور، رکورد جدیدی در این زمینه به‌ ثبت رسید.

بازطراحی و ارتقای خط فیلینگ ویال تزریقی انسانی در داروسازی ابوریحان

مدیرعامل داروسازی ابوریحان گفت: در راستای استفاده از ماشین الات و دستگاه های خارج از تولید و با توجه به نیاز روز بازار، با تلاش ۸ ماهه مهندسین نخبه شرکت موفق شدیم دستگاه فیلینگ ویال انسانی را مطابق با اصول GMP بازطراحی و بازسازی کامل و آماده بهره برداری جهت تولید ویال های ۱۰، ۲۰ و ۵۰ سی‌سی نماییم.

ایدرو و ساتبا برای جایگزینی الکتروموتورهای فرسوده صنعتی دست به کار شدند

معاون نوسازی و بهره برداری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) گفت: بررسی ها حاکی است حدود ۶۷ درصد مصرف انرژی برق در صنعت توسط الکتروموتورهای صنعتی انجام می شود که به شدت فرسوده هستند و به همین منظور طرح جایگزینی آنها از سوی این سازمان و ساتبا کلید خورد.

رشد ۱۰۰ درصدی تولید ماشین‌آلات معدنی و راه‌سازی در سال‌ جاری

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان خبر افزایش ۱۰۰ درصدی تولید ماشین‌آلات معدنی و راه‌سازی در سال‌جاری، اشتغال بیش از ۸ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در بخش صنعت در سال ۱۴۰۱ را رکوردی بی‌نظیر عنوان کرد.

رشد ۱۷ درصدی در تولید شمش آلومینیوم

میزان تولید شمش آلومینیوم کشور طی 10 ماهه امسال، با 17 درصد افزایش، به مرز 530 هزار تن رسید.

بخش صنعت از افزایش قیمت دلار استقبال نمی‌کند

معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بخش صنعت برای تولید و عرضه کالا، از تورم و افزایش نرخ استقبال نمی‌کند، زیرا با نگاه بلندمدت منفعتی برای این بخش به همراه ندارد.

چه دلایلی موجب شکست در کسب و کار می‌شود؟

هر شخصی که کسب و کاری را راه اندازی می‌کند، این نکته را می‌داند که امکان دارد در این مسیر دچار خطاها و اشتباهاتی شود و حتی در کسب و کار خود دچار شکست شود.

تورم نقطه به نقطه بخش معدن تک رقمی شد

مرکز آمار در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد تورم نقطه به نقطه تولیدکننده بخش معادن که در بهار و تابستان سال گذشته سه رقمی شده بود، در پاییز امسال تک رقمی شده و به ۹.۷ درصد کاهش یافته است.

| پایگاه خبری صدای صادرات