دسته: واردات
فرایند توزیع گوشت گرم وارداتی تغییر کرد

تجمع برای خرید کالاهای تنظیم بازاری، چیزی نیست که قابل مدیریت نباشد؛ این بار بعد از خبرساز شدن جمعیتی که منتظر خرید گوشت قرمز بودند، فرایند توزیع این کالا تغییر کرد تا با بالا رفتن سرعت خرید مشتریان، نیازی به صف بستن نباشد.

ممنوعیت واردات مواد غذایی دارای تولید داخل

رئیس اداره امور فراورده های غذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو گفت: فرآورده های غذایی دارای تولیدات داخل، مجوز واردات نمی گیرند.

واردات موبایل بر اساس تعرفه سال گذشته است

دبیر کنگره موبایل ایران با اشاره به موضوع تعرفه جدید واردات موبایل گفت: هیچ تعرفه جدیدی ابلاغ نشده و واردات موبایل بر اساس تعرفه سال قبل انجام می‌شود.

با وجود ممنوعیت یک میلیارد دلار آیفون به کشور وارد شده است

با وجود ممنوع‌بودن واردات رسمی آیفون، در ۱۰ ماه اخیر تعداد زیادی از گوشی‌های اپل به بازار کشور وارد شده‌اند.

۲۳ میلیون تن کالای اساسی وارد کشور شد

در ۱۱ ماهه سال جاری ۲۲ میلیون و ۸۸۱ هزار تن کالای اساسی به ارزش ۱۷ میلیارد و ۸۲۶ میلیون دلار وارد کشور شده است.

واردات ۵۸۵۷ دستگاه کشنده به کشور در ۱۱ ماهه امسال

گمرک کشور اعلام کرد: در ۱۱ ماهه امسال ۵ هزار و ۸۵۷ دستگاه کشنده به ارزش ۷۵۲ میلیون و ۴۲۱ هزار دلار در جهت نوسازی و افزایش ظرفیت ناوگان جاده ای کشور وارد شده است.

تسهیل‌گری در عرضه گوشت قرمز وارداتی توسط شرکت‌های بخش خصوصی

شرکت پشتیبانی امور دام کشور اعلام‌کرد: توزیع گوشت قرمز سبک و سنگین وارداتی شرکت‌های بخش خصوصی از سوی وزارت جهاد کشاورزی به انجمن واردکنندگان فرآورده‌های خام دامی کشور واگذار می‌شود.

اعلام تعرفه واردات خودروهای برقی

مدیر طرح خودروهای برقی وزارت صمت گفت: از آنجا که چین خودروهای برقی را با کیفیت مطلوب و قیمت‌های رقابتی تولید کرده بیشتر خودروهای برقی که به ایران وارد می‌شود محصول این کشور است اما واردات از کشورهای اروپایی هم صورت می‌گیرد.

ممنوعیت واردات شیرینی و شکلات به عراق هنوز اجرا نشده است

قائم مقام دبیر کل خانه صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ممنوعیت واردات شیرینی و شکلات به عراق هنوز در حد خبر است و اجرایی نشده، گفت که فعلا ابعاد این موضوع مبهم است.

افزایش ۷۹ درصدی درآمد گمرک از واردات خودرو و تلفن همراه

به گفته رئیس کل گمرک، درآمد حقوق ورودی وصولی کالاها به علاوه خودرو، گوشی تلفن همراه بالای ۶۰۰ دلار و ۲۳ ردیف درآمدی گمرک در سال جاری به ۷۸ هزار و ۵۱۰ میلیارد تومان رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد ۷۹ درصدی همراه بود.

| پایگاه خبری صدای صادرات