دسته: واردات
کاهش ۳ میلیون تنی واردات کالاهای اساسی به کشور

معاون وزیر جهادکشاورزی از کاهش سه میلیون تنی واردات کالاهای اساسی به کشور در سال گذشته خبر داد و گفت: با رشد تولید محصولات کشاورزی، روند کاهشی نیاز به واردات کالاهای اساسی در سال جاری نیز ادامه دارد.

فرصت استثنایی برای واردکنندگان نهاده و کالاهای اساسی

کاهش امروز قیمت انواع نهاده‌ها و کالاهای اساسی در بازارهای جهانی فرصت استثنایی را برای وارد کنندگان فراهم کرد.

۵ گمرک اصلی واردات طلای کشور

بیش از ۴ هزار و ۱۰۰ کیلوگرم طلا در ۵ ماهه نخست امسال از طریق ۵ گمرک وارد کشور شد که ارزش آن نیز بیش از ۲۶۵ میلیون دلار بود.

واردات خودرو به هیچ خودروی فرسوده‌ای نیاز ندارد

واردات خودرو به هیچ خودروی فرسوده‌ای نیاز ندارد و آنچه که توسط ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده اعلام شده، لزوم ارائه گواهی اسقاط آن هم توسط واردکننده است. بنابراین مردم نباید فریب این آگهی‌ها و سودجویان را بخوردند.

ورود ۵هزار دستگاه خودرو وارداتی به گمرکات و بنادر ‌کشور

سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران، گفت: تاکنون نزدیک به 5 هزار دستگاه خودرو وارد بنادر و گمرکات کشور شده است.

گوشت وارداتی بازار را تسخیر کرد

قائم مقام تجارت و تنظیم بازار وزارت جهاد کشاورزی گفت: روزانه بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ تن گوشت قرمز وارداتی به منظور تنظیم بازار این محصول به طور مستمر در بازار عرضه می‌شود.

جزئیات تامین ۶.۵ میلیارد دلار نیمایی برای واردات کالاهای اساسی

پیرو اعلام رییس کل بانک مرکزی؛ از تاریخ ۱۰ دی ماه سال ۱۴۰۱، بالغ بر ۶.۵ میلیارد دلار به منظور واردات کالاهای اساسی، دارو و اقلام بهداشتی و مواد اولیه کارخانجات در سامانه نیما عرضه شد.

ورود خودروهای دست‌ دوم از مناطق آزاد تکذیب شد

دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد با اعلام جزئیات توافق با وزارت صمت برای واردات خودرو گفت: خودروهای صفرکیلومتر از طریق مناطق آزاد وارد کشور می‌شود.

قیمت‌ها در بازار خودرو کاهشی می‌شود

به اعتقاد دبیر انجمن واردکنندگان خودرو، واردات خودروهای کارکرده، همان تصمیمی است که نمایندگان مردم در مجلس در جهت حمایت از مردم و معیشت خانواده‌ها اتخاذ کرده‌اند؛ واردات این خودروها قطعا تاثیر مثبتی در کاهش قیمت‌ خودروها در بازار خواهد شد.

سود بازرگانی واردات خودرو چگونه محاسبه می شود؟

صورتجلسه کارگروه اقتصادی واردات خودرو در خصوص تعیین سود بازرگانی علی الحساب خودرو به گمرکات کشور ابلاغ شد و به این ترتیب گام دیگری برای واردات خودرو برداشته شد.

| پایگاه خبری صدای صادرات