دسته: طلا و ارز
نرخ ارز کاهش بیشتری خواهد داشت

عضو شورای‌عالی کانون صرافان گفت: پیش‌بینی می‌شود نرخ ارز با کاهش بیشتری همراه شود و به مردم توصیه می‌کنم به بازار ارز ورود نکنند.

ریزش دوباره قیمت ارز در بازار غیررسمی؛ جدیدترین قیمت دلار

بازار غیررسمی ارز که در روزهای اخیر روند نزولی خود را شروع کرده بود، امروز نیز به این روند ادامه داد تا جایی که نرخ دلار در این بازار به ۵۶ هزار تومان کاهش یافت و قیمت سکه نیز در آستانه سقوط به کانال ۳۰ میلیون تومانی قرار گرفت.

نقد و بررسی رمز ارز ایاس از ۲۰ ارز برتر مارکت کپ

این روزها بحث سرمایه‌گذاری در بازار کریپتو کارنسی بسیار داغ است، اما چیزی که از همه بیشتر اهمیت دارد، انتخاب نوع توکن و کریپتو برای سرمایه‌گذاری و انجام معاملات است.

ریزش ۳ میلیون تومانی قیمت سکه

با توجه به کاهش نسبی قیمت دلار در بازار آزاد که از اواسط ظهر هفتم اسفندماه شروع شد، قیمت سکه و طلا نیز به تبع آن روند کاهشی به خود گرفته است.

کلاه گشاد دلالان بر سر خریداران بی‌تجربه ارز

خریداران ارز که در فضای هیجانی این روزها به تور دلالان ارزی گرفتار شده‌اند، با ریزش ۵ هزار تومانی قیمت دلار نقره داغ شدند.

سکه امامی ۳۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان شد (یکشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۱)

آخرین قیمت سکه و طلا برای امروز ۷ اسفند ماه ۱۴۰۱ اعلام شد که بر اساس آن قیمت سکه امامی به ۳۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید؛ البته حباب این سکه روی رقم ۱۰ میلیون و ۱۲ هزار تومان است.

رکورد جدید در بازار؛ هر سکه ۳۲ میلیون تومان شد

قیمت طلا و سکه روز ۶ اسفند ۱۴۰۱ تحت تاثیر افزایش قیمت دلار در بازار موازی همچنان بر ریل افزایشی قرار گرفت. انواع سکه نیز امروز همسو با این روند رشد قیمتی را تجربه کرده‌اند.

حرکت بازار برخلاف وعده‌های مجلس و دولت؛ دلار ۵۷ هزار تومان شد!

شنبه 6 اسفند، قیمت دلار در بازار آزاد در افزایش بی سابقه از مرز ۵۵ هزارتومان نیز عبور و به کانال ۵۷ هزارتومانی نزدیک شده است. از ابتدای آغاز به کار مرکز مبادله ارز و طلا در هفته گذشته، متقاضیان ارز دچار سردرگمی شده‌اند. در همین حال قیمتی که وبسایت بازار متشکل ارزی به عنوان قیمت دلار مرکز مبادله ارز و طلا اعلام می‌کند، ثبات مانده است. در بازار آزاد، اما قیمت‌ها حرف دیگری می‌زنند.

فروش ارز با کارت ملی مجدد آزاد شد

عضو شورای‌ عالی کانون صرافان گفت: فروش ارز با کارت ملی با مجوز بانک مرکزی از (شنبه، ۶ اسفندماه) مجدد آزاد شد.

قیمت سکه به ۳۰.۹ میلیون تومان رسید

بازار آزاد امروز (شنبه ششم اسفندماه) شاهد رشد قیمت انواع سکه و طلا بود به نحوی که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی با۳۰۰ هزار تومان رشد نسبت به روز گذشته، ۳۰ میلیون و ۹۷۵ هزار تومان داد و ستد می‌شد.

| پایگاه خبری صدای صادرات