دسته: تجارت _کسب و کار
کارآفرینان برتر در سال ۱۴۰۲ انتخاب شدند

در شانزدهمین همایش تجلیل از کارآفرینان برتر اشتغالزای ایران، شرکت‌های دی‌جی‌لند و دی‌جی سرویس به عنوان کارآفرینان برتر سال 1402 انتخاب شدند.

دستیابی به تجارت موفق و کارآمد

یک سرمایه گذار باید برای کسب موفقیت و استمرار آن، بر اصول و برنامه ریزی مدبرانه پایبند باشد.

بهادری جهرمی: تجارت خارجی ایران به ۱۲۶ میلیارد دلار رسید

سخنگوی دولت با بیان اینکه تجارت خارجی ایران طی ۱۰ ماهه امسال ۱۲۶ میلیارد دلار بوده است، گفت: این میزان نسبت به ۱۰ ماهه پارسال ۲.۴ درصد رشد کرده و تراز هم ۱۷ درصد مثبت است.

از حضور چینی‌ها برای سرمایه‌گذاری شهرهای جدید تا رشد ترانزیت

در هفته گذشته اخبار متعددی در حوزه راه و شهرسازی از جمله حضور چینی‌ها برای سرمایه‌گذاری در شهرهای جدید تا رشد ترانزیت غیرنفتی در دولت سیزدهم طی یک دهه اخیر، منتشر شد.

پرداخت ۴۱ هزار میلیارد تومان وام و ایجاد ۱۵۰ هزار فرصت شغلی توسط دولت

معاون سیاست‌گذاری اقتصادی وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: کل تسهیلات اعطایی اشتغال‌‌زایی تبصره 18 از ابتدای دولت تا کنون 41 هزار میلیارد تومان بوده که از این محل 150 هزار شغل در صنایع خرد و متوسط ایجاد شده است.

تجارت خارجی کشور به ۱۲۶ میلیارد دلار رسید

رئیس کل گمرک ایران از ۱۷ میلیارد دلار مازاد تجارت خارجی ایران در ۱۰ ماهه سال جاری خبر داد و اعلام کرد: حجم تجارت خارجی کشور تا پایان دی ماه امسال با احتساب صادرات نفت، خدمات فنی و مهندسی و برق به ۱۲۶ میلیارد دلار رسیده است.

برخی برای صدور مجوز کسب و کار دوست دارند مردم التماس کنند

سید امیرسیاح، رئیس مرکز ملی بهبود محیط کسب‌وکار با اشاره به مأموریت این مرکز و وضعیت پیشرفت آن می‌گوید: ماموریت ما این است که زمینه تولد آسان و رشد سریع واحدهای تولیدی را آماده کنیم و به جز مجوزهای دستگاهای، در حوزه های مجوز مشاغل خانگی و صنفی، کار تسهیل مجوزها انجام شده است.

پرداخت ۱۱ همت تسهیلات برای حمایت از کسب‌وکارهای خرد در دولت سیزدهم

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تا کنون بیش از ۱۱ هزار میلیارد تومان تسهیلات در جهت حمایت از کسب و کارهای خرد و کوچک از سوی این صندوق پرداخت شده است.

زنان در این ۷ استان پیشتاز دریافت وام مشاغل خانگی شدند

بر اساس آمارهای وزارت کار، بیش از ۸۰ درصد تسهیلات پرداختی و مجوزهای صادره برای مشاغل خانگی به زنان اختصاص داشته و آنها به جامعه هدف طرح مشاغل خانگی تبدیل شده‌اند. طبق برآوردها، در سال جاری حدود ۱۲۰ هزار زن از طریق مشاغل خانگی وارد بازار کار کشور می‌شوند.

استراتژی قیمت‌گذاری برای مبتدیان

قیمت گذاری در امر فروش از مهمترین اقداماتی است که موفقیت شما را در این حرفه تضمین می کند. فروشندگان مبتدی و تازه کار عزیز در متنی که پیش رو دارید پایه و اساس قیمت گذاری بر روی اجناس به زبان ساده و بطور خلاصه برای شما توضیح داده شده است. بازاریابی شامل چهار بخش […]

| پایگاه خبری صدای صادرات