دسته: اقتصاد
امکان وکالتی کردن حساب‌های مشتریان بانک سینا از طریق سامانه غیر حضوری فراهم شد

پیرو ایجاد امکان وکالتی کردن حساب‌ها در شعب بانک سینا، سامانه‌ای نیز جهت انجام غیرحضوری این فرایند در این بانک راه‌اندازی شد.

ایران می‌تواند از واردکننده، به صادرکننده شکر تبدیل شود

سروش رشیدی، کارشناس صنعت قند و شکر گفت: قیمت‌گذاری دستوری چغندر، از نقاط ضعف صنعت قند و شکر است که به کارخانه‌ها و کشاورزان آسیب بسیار وارد کرده و روحیه مطالبه‌گری کارخانجات را کاهش داده است. با توجه به تولید ۱.۵ میلیون تن شکر در کشور و نیاز داخلی حدود ۲.۲ میلیون تنی به مصرف شکر، نیاز به واردات است. ایران، سیزدهمین واردکننده‌ شکر دنیا است. در حالی که با توجه به توان تولید نیشکر، ایران می‌تواند از فاز واردات عبور کرده و علاوه بر رفع نیاز داخلی، نیاز کشورهای اطراف به خصوص حوزه خلیج فارس را هم که همگی در گروه واردکننده‌های شکر جهان هستند، برطرف کند.

رمز و راز توقف ۱۸ ماهه بانک آینده

تعداد زیادی از سهامدارن منتظر قفل بازگشایی بانک آینده هستند تا پس از 18 ماه بتوانند این دارایی بلوکه شده را بفروشند یا تصمیم دیگری برای سهم بگیرند.

ارائه خدمات نوین بیمه جزو اولویت های شرکت بیمه پوشش تعاون قرار گیرد

مدیر عامل بانک توسعه تعاون در جلسه مجمع سالیانه شرکت بیمه پوشش تعاون، بر ارائه خدمات متنوع و نوین بیمه ای تاکیدکرد.

کاهش مطالبات غیر جاری و بهبود NPL بانک ملی ایران

بانک ملی ایران توانست از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه سال جاری مبلغ 107 هزار و 627 میلیارد ریال از مطالبات غیر جاری خود را وصول کند.

نرخ حق الوکاله ۱۴۰۲ بانک کارآفرین اعلام شد

نرخ حق الوکاله بانک کارآفرین در سال ۱۴۰۲ اعلام شد.

محاسبه حق اولاد بازنشستگان به ازای همه فرزندان تحت تکفل

با مجوز مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی و در اجرای سیاست‌های جوانی جمعیت دولت سیزدهم، سقف سه فرزند در پرداخت حق اولاد بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین‌ اجتماعی اصلاح می‌شود.

گواهی سپرده نفت خام از دوشنبه قابل معامله می‌شود

به گزارش ‘صدای صادرات‘ از پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا) به نقل از ایسنا، درحالی که مدت‌هاست زمزمه‌های عرضه گواهی سپرده نفت خام به گوش می‌رسد می‌توان گفت عرضه این گواهی به ایستگاه پایانی نزدیک شده و قرار است فردا این گواهی راه‌اندازی شود. اواسط تابستان بود که مدیرعامل شرکت ملی نفت به گواهی سپرده نفت […]

قزل آلا از توان خرید مردم خارج شده، صادر می شود !

ایسنا نوشت: مدیرعامل اتحادیه تعاونی ماهیان سردابی گفت: باتوجه به اینکه قیمت ماهی قزل آلا در توان خرید مردم نیست تقاضای خرید آن در داخل بسیار کم است و بازار داخلی جذاب نیست، لذا بازار صادرات این محصول خوب شده و کشورهای جنوب خلیج فارس، عراق و روسیه مشتریان این محصول هستند.

بهره برداری ۱۲۲۰۰ مسکن در هشتگرد و پردیس

وزیر راه و شهرسازی در مراسم بهره برداری ۲۲۰۰ مسکن در هشتگرد درباره آورده متقاضیان مسکن مهر توضیحاتی ارائه داد.

| پایگاه خبری صدای صادرات