دسته: اقتصاد
کاهش قیمت مرغ آغاز شد

قیمت مرغ در بازار بعد از دو هفته التهاب و گرانی رو به کاهش گذاشت و هر کیلو مرغ گرم در روزهای اخیر دست‌کم ۵ هزار تومان ارزان‌تر از هفته های قبل به فروش رسید.

دولت چهار هزار و ۱۳۰ مسکن مهر را تکمیل کرد

وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت تاکنون چهار هزار و ۱۳۰ واحد مسکن مهر که متعلق به دولت های قبل بوده را تکمیل و به مردم واگذار کرده است.

بانک ملی ایران یک شریک تجاری امن برای بنگاه‌های اقتصادی است

مدیر مرکز بین الملل صبا باتری با حضور در غرفه بانک ملی ایران در دومین نمایشگاه بین المللی اوراسیا در راستای توسعه و گسترش همکاری های مشترک با بیان این که تاریخ و قدمت بانک ملی ایران بخشی از تاریخ کشور را تشکیل داده است، تصریح کرد: بانک ملی ایران نماد بانکداری ایران و تداعی کنند یک بانک مطمئن و مورد اعتماد است.

سواد مالی پیش نیاز ورود سرمایه‌گذاران به بازار سرمایه

یک کارشناس صنعت هوایی گفت: داشتن سواد مالی پیش نیاز ورود سرمایه‌گذاران به بازار سرمایه است.

استفاده از یک فناوری نانویی پیشرفته در یک گلخانه

یک تولیدکننده محصولات گلخانه‌ای، حدود 2 سال است که از یک فناوری نانویی پیشرفته در تولید محصولات خود استفاده می‌کند.

دلیل گران شدن تن ماهی

مشاهدات میدانی خبرنگاران همشهری نشان می‌دهد اخیرا بیشتر برندها کنسرو تن ماهی ساده را با قیمت مصرف‌کننده ۷۹.۹۰۰ تومان روی قوطی، عرضه می‌کنند که از آخرین نرخ مصوب اعلام شده برای این محصول بالاتر است اما در برخی سوپرمارکت‌ها این محصول ۱۰ هزار تومان گران‌تر یعنی با قیمت۸۹ هزار تومان به فروش می‌رسد.

ساماندهی پلتفرم‌های مجازی برای قیمت‌گذاری مسکن

وزیر راه و شهرسازی از ساماندهی پلتفرم‌های مجازی برای قیمت‌گذاری در بخش مسکن خبر داد و گفت: ابتدا باید هویت مالک تایید شود تا در ادامه بتواند ملک خود را در این پلتفرم‌ها عرضه کند چراکه تا پیش از این، ملک‌ها با نگاه سوداگرانه و قیمت‌سازی ساختگی در فضای مجازی عرضه می‌شدند.

عملکرد ۸ ماهه بانک پارسیان در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه

بانک پارسیان طی 8‌ ماهه سال جاری، بیش از 49 هزار میلیاردریال تسهیلات قرض‌الحسنه در بخش‌های؛ ازدواج، فرزند آوری، اشتغال‌زایی، خودرو بنیاد شهید و امور ایثارگری، مسکن و درمان به متقاضیان از طریق صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان پرداخت کرده است که 96 درصد آن تسهیلات تکلیفی بوده است.

همکاری کارت آسان خرید بانک تجارت با دیجی کالا تمدید شد

پذیرندگی و تامین مالی خرید از دیجی کالا در قالب اعتبار حساب جاری در محصول آسان خرید بانک تجارت تمدید شد.

تأمین مالی ۲ میلیارد دلاری پتروپالایشگاه آناهیتا توسط بانک سپه

تفاهم نامه تأمین مالی پتروپالایشگاه آناهیتا به مبلغ دو میلیارد دلار توسط بانک سپه و از محل منابع مالی صندوق توسعه ملی منعقد شد.

| پایگاه خبری صدای صادرات