دسته: بانک
«زعفران کارت»؛ خدمتی نوین برای کشاورزان و زعفران‌کاران

طرح خرید زعفران کشاورزان با همکاری بانک تجارت و شرکت طلای سرخ ایرانیان در قالب «زعفران کارت»، با هدف حمایت از کشاورزان و فعالان صنعت زعفران و افزایش صادرات آغاز شد.

سقف تسهیلات مسکن نخبگان افزایش یافت

سقف تسهیلات خرید یا ساخت مسکن نخبگان و استعدادهای برتر با هدف حمایت از سرمایه‌های علمی کشور به 10 میلیارد ریال افزایش یافت.

کسب رتبه سوم پرداخت وام قرض‌الحسنه فرزندآوری توسط بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران در 5 ماهه نخست سال جاری رتبه سوم پرداخت وام قرض‌الحسنه فرزندآوری در نظام بانکی را به خود اختصاص داد.

چک های الکترونیک محدودیت ساتنا و پایا را ندارند

به گزارش ‘صدای صادرات‘ از ستاد خبری نهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، نشست تخصصی «چک دیجیتال و کارکردهای آن» در اقتصاد ایران روز سه شنبه با حضور یاسر مرادی رییس هیات مدیره بانک صادرات، رسول لطفی آذر معاون فناوری اطلاعات بانک ملت، محمد نوری مدیر گروه مالیاتی اندیشگاه ایتان، علی نظافتیان دبیر کمیسیون […]

تسهیلات بانک ها به مسکن، کمتر از ۲۰ درصد تعهدات

آمار منتشر شده در مورد تسهیلات بانک ها به مسکن چندان امیدوار کننده نیست. بر اساس این آمار، تا پایان مرداد امسال، بانک‌ها در مجموع تنها به ۲۰ درصد از تعهدات خود در خصوص پرداخت تسهیلات به طرح نهضت ملی مسکن عمل کرده‌اند.

جوابیه بانک آینده در مورد یک خبر

بانک آینده در مورد انتشار گزارشی با عنوان « تورم تحمیلی با ادامه فعالیت یک بانک خصوصی » جوابیه‌ای را ارسال کرد.

تخصیص۲۰۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات و تعهدات در حوزه دانش‌بنیان پارسیان

مهدی فراهانی مدیر آینده پژوهی بانک پارسیان به 10 اقدام اصلی این بانک در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و در توضیح آن گفت: یکی از رویکردهای اصلی پارسیان در این خصوص توسعه و تعمیق اشتغال در مناطق روستایی و ایجاد فرصت‌های شغلی مولد بوده است.

بانک سامان میزبان فعالان صنعت غلات، آرد و نان IBEX 1402

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت غلات، آرد و نان ۱۴۰۲ IBEX، با حضور بانک سامان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

امکان اعطای تسهیلات ارزان ۲ میلیارد ریالی به مشتریان حقیقی و حقوقی بانک گردشگری

بانک گردشگری بر اساس میانگین سپرده گذاری در حساب جاری، تا 2 میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت به مشتریان حقیقی و حقوقی پرداخت می کند.

جزئیات پرداخت وام ضروری به این گروه از بازنشستگان

صندوق بازنشستگی فولاد برای پرداخت وام ضروری ۲۰ میلیونی با نرخ کارمزد ۴ درصد به بازنشستگان، تفاهم‌نامه‌ای را با یک بانک به امضا رساند.  

| پایگاه خبری صدای صادرات