دسته: بیمه
خدمات بیمه سلامت به زوجین نابارور

معاون دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: تاکنون ۲۲۳ کُد خدمت درمان ناباروری برای زوجین نابارور تحت پوشش بیمه قرار گرفته است.

بخشش جرایم وسایل نقلیه فاقد بیمه شخص ثالث به مدت ۲۰ روز

بیمه مرکزی با ارسال بخشنامه‌ای از بخشودگی ۱۰۰ درصد جرایم کلیه وسایل نقلیه فاقد بیمه شخص ثالث به مناسبت دهه امامت و ولایت به مدت ۲۰ روز خبر داد.

شرط پرداخت عوارض آزادراه برای بیمه شخص ثالت حذف شد

با ابلاغ رسمی بیمه مرکزی از ۱۷ تیرماه سال ۱۴۰۲ صدور کد یکتای بیمه‌نامه شخص ثالث منوط به مفاصاحساب عوارض آزادراهی و بزرگراهی شد و در صورت بدهی بیمه‌گذار، سامانه سنهاب کد یکتا صادر نمی کرد.

دیجی‌نسخه؛ همراه مشتری در مسیر درمان

امروز مشتریان صنایع مالی دیگر تنها به دنبال خرید محصول یا خدمت خود نیستند، بلکه آن‌ها لحظاتی جذاب و به‌‎یادماندنی را جستجو می‌کنند که احساسی ناب برایشان به وجود آورند؛ همان چیزی که امروز به اسم تجربه سفر مشتری اهمیت پیدا کرده است و در دنیای بیمه هم پیشروان صنعت به آن باور دارند: خلق یک سفر مشتری خاص؛ خلق محصول یا خدمتی که به سبب تغییر نیازهای امروز مشتریان بتواند راحتی و سهولت در دسترسی را برایشان به همراه داشته باشد.

تعیین نرخ جدید حق بیمه شخص ثالث برای سال ۱۴۰۳

معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی گفت: با توجه به افزایش ۳۳.۵ درصدی نرخ ریالی دیه در سال آینده،‌ نرخ حق بیمه شخص ثالث نیز ۳۵.۵ درصد افزایش یافت.

بیمه ایران، حائز نشان منتخب مصرف کنندگان شد

به گزارش ‘صدای صادرات‘ در مراسمی که در تاریخ ۱۵ اسفندماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، تندیس برند منتخب مصرف کنندگان به بیمه ایران اهدا شد. اجلاس هفتم نشان منتخب با هدف حمایت از تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات، هم افزایی در ارائه خدمات و توسعه اقتصادی بین تشکل ها […]

پایان سال را با طرح بهاران بیمه پاسارگاد مطمئن سپری کنید

به گزارش ‘صدای صادرات‘، عیدانه بیمه پاسارگاد در ایام پایانی سال ۱۴۰۲، با اجرای طرح تخفیف ۱۰ درصدی برای بیمه نامه های بدنه خودرو از ابتدای اسفند ماه ۱۴۰۲ تا پایان فروردین ماه ۱۴۰۳فعال شده است. همچنین طرح تخفیف بیمه نامه آتش سوزی بیمه پاسارگاد ویژه منازل مسکونی با ۳۰درصد تخفیف، واحد‌های غیر صنعتی با ۲۰ درصد تخفیف و واحد های صنعتی با ۱۰ درصد تخفیف برای […]

به مناسبت دهه فجر جرائم بیمه شخص ثالث بخشیده شد

به گزارش ‘صدای صادرات‘، بیمه پاسارگاد در راستای اجرای سیاست های بیمه مرکزی ج.ا.ا و حمایت از اقشار مختلف جامعه و تشویق دارندگان وسائل نقلیه فاقد بیمه نامه به خرید بیمه نامه شخص ثالث طرح بخشودگی جرائم را اجرا می کند، در این طرح جرائم بیمه ای مربوط به وسائل نقلیه فاقد بیمه نامه شخص ثالث […]

اتباع خارجی تحت پوشش بیمه معلم قرار گرفتند

شرکت بیمه معلم با همکاری سازمان ملی مهاجرت، اتباع و مهاجران خارجی را تحت پوشش انواع خدمات بیمه­ ای‌ قرار داد.

عملکرد درخشان شرکت بیمه ملت با رشد ۸۱ درصدی در حق بیمه صادره

بیمه ملت بار دیگر با رقم زدن رشد 81 درصدی در حق بیمه صادره در 10 ماهه سال‌جاری، در ردیف بهترین شرکت‌های خصوصی بیمه‌ای از این حیث قرار گرفت.

| پایگاه خبری صدای صادرات