دسته: بیمه
محاسبه حق اولاد بازنشستگان به ازای همه فرزندان تحت تکفل

با مجوز مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی و در اجرای سیاست‌های جوانی جمعیت دولت سیزدهم، سقف سه فرزند در پرداخت حق اولاد بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین‌ اجتماعی اصلاح می‌شود.

فعالیت صنعت بیمه در معرفی طرح های سرمایه گذاری فناورانه حوزه دانش بنیان آغاز شد

با امضای موافقتنامه سه جانبه تشکیل صندوق سرمایه گذاری خصوصی مشترک، فعالیت رسمی صنعت بیمه در تامین مالی طرح های فناورانه حوزه سلامت شرکت های دانش بنیان آغاز به کار کرد.

مدیریت تخصصی بیمه های كشتی، هواپیما در بیمه پارسیان راه اندازی شد

به گزارش ‘صدای صادرات‘ ،پس از تجربه موفق در راه اندازی مدیریت تخصصی بیمه های نفت و انرژی بیمه پارسیان و تمرکز هرچه بیشتر در کسب پرتفوی این رشته حرفه ای و ارایه بیمه نامه های تخصصی در این زمینه، مدیریت جدیدی تحت عنوان مدیریت کشتی، هواپیما و خاص ایجاد و پس از آموزش کارکنان […]

بیمه دانا نخستین بیمه‌نامه تكافل را صادر كرد

بیمه دانا طی مراسم رونمایی از محصول تکافل، به عنوان اولین شرکت بیمه‌ای، این محصول را به صنعت بیمه کشور ارائه و نخستین بیمه‌نامه تکافل پس از صدور به‌صورت نمادین از سوی مدیرعامل این شرکت به وزیر امور اقتصادی و دارائی و رئیس‌کل بیمه مرکزی و‌ دبیر کل سندیکای بیمه‌گران اهداء شد.

بیمه نامه مسئولیت مدنی (طرح پیمان) خدمتی جدید در بیمه ایران

شرکت سهامی بیمه ایران، در راستای ماموریت و اهداف شرکت و همچنین ترویج فرهنگ بیمه، گسترش محصولات و خدمات بیمه ای و به منظور جوابگویی به نیاز و خواسته های هموطنان عزیز در اقصی نقاط کشور خدمتی جدید در قالب بیمه نامه مسئولیت مدنی "طرح پیمان (پوشش یاریگر مردم ایران)" را ارائه کرد.

سی‌وسومین سفر استانی مدیرعامل سازمان تأمین‌ اجتماعی برای ارزیابی میدانی خدمات بیمه‌ای و درمانی

دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌ اجتماعی در سی‌وسومین سفر استانی در دوره مدیریتی اخیر این سازمان، به‌منظور بازدید میدانی از چگونگی ارائه خدمات بیمه‌ای و درمانی به بیمه‌شدگان و بازنشستگان استان چهارمحال و بختیاری و نیز بازدید از پروژه‌های عمرانی تأمین‌ اجتماعی در استان‌، بعدازظهر امروز چهارشنبه دهم اسفند به همراه تعدادی از معاونان و مدیران این سازمان وارد شهرکرد شد.

استفاده از ظرفیت‌ شرکت‌های دانش‌بنیان برای ایجاد تحول در صنعت بیمه

امروز (شنبه) در مراسم رونمایی از طرح‌ها و محصولات جدید بیمه‌ای مرکز نوآوری بیمه، از اپلیکیشن‌های بومی حوزه بیمه رونمایی شد. هدف از این نمایشگاه و مراسم استفاده از شرکت‌های دانش‌بنیان برای ایجاد تحول در صنعت بیمه است.

خدمات رایگان شیمی‌ درمانی و رادیوتراپی به بیماران سرطانی

درختان افراشته و فضای جنگل‌گون بیمارستان تأمین‌اجتماعی فیاض‌بخش که آمیخته به عطر برگ درختان است، ذهنم را از دغدغه حضور در یک محیط درمانی رها و پیاده‌روهای پر از درخت آن، قدم زدن در محیط بیمارستان را لذت‌بخش می‌کند. تهیه گزارش از مجموعه رادیوتراپی آنکولوژی «امید» این بیمارستان، بهانه ورودم به این مرکز است که با طی مسافتی کوتاه، ساختمان این مجموعه را مشاهده می‌کنم. به نظر می‌رسد عنوان این مجموعه، انتخاب شایسته‌ای است تا «امید» را در دل بیماران زنده کند؛ ساختمانی که از سال ۱۳۸۵ پذیرای بیماران مبتلا به سرطان است و خدمات آن در سه حوزه شیمی‌درمانی سرپایی، درمانگاه و رادیوتراپی ارائه می‌شود.

ارائه خدمات درمانی از ۱۵ اسفند منوط به اعلام کد رهگیری خواهد بود

سازمان تأمین‌ اجتماعی با اعلام الزامی بودن ارائه کد رهگیری صادر شده به هنگام مراجعه بیمه‌شدگان به مراکز درمانی برای دریافت خدمات تشخیصی و دارویی از پانزدهم اسفند ماه 1401، از کلیه بیمه‌شدگان و بازنشستگان این سازمان دعوت می‌کند تا قبل از نیمه اسفند ماه با مراجعه به سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان به نشانی es.tamin.ir ، نسبت به ثبت‌نام در این سامانه یا کنترل و تکمیل اطلاعات هویتی خود و افراد تحت تکفل و در صورت نیاز به‌روزرسانی شماره تلفن همراه در سامانه اقدام کنند.

طراحی برنامه استانی بیمه رازی با توجه به ظرفیت استان‌ها

مدیرعامل بیمه رازی از طراحی و تدوین برنامه اختصاصی برای هر استان با توجه به ظرفیت‌های استان‌ها خبر داد.

| پایگاه خبری صدای صادرات