دسته: بیمه
پایان سال را با طرح بهاران بیمه پاسارگاد مطمئن سپری کنید

به گزارش ‘صدای صادرات‘، عیدانه بیمه پاسارگاد در ایام پایانی سال ۱۴۰۲، با اجرای طرح تخفیف ۱۰ درصدی برای بیمه نامه های بدنه خودرو از ابتدای اسفند ماه ۱۴۰۲ تا پایان فروردین ماه ۱۴۰۳فعال شده است. همچنین طرح تخفیف بیمه نامه آتش سوزی بیمه پاسارگاد ویژه منازل مسکونی با ۳۰درصد تخفیف، واحد‌های غیر صنعتی با ۲۰ درصد تخفیف و واحد های صنعتی با ۱۰ درصد تخفیف برای […]

به مناسبت دهه فجر جرائم بیمه شخص ثالث بخشیده شد

به گزارش ‘صدای صادرات‘، بیمه پاسارگاد در راستای اجرای سیاست های بیمه مرکزی ج.ا.ا و حمایت از اقشار مختلف جامعه و تشویق دارندگان وسائل نقلیه فاقد بیمه نامه به خرید بیمه نامه شخص ثالث طرح بخشودگی جرائم را اجرا می کند، در این طرح جرائم بیمه ای مربوط به وسائل نقلیه فاقد بیمه نامه شخص ثالث […]

اتباع خارجی تحت پوشش بیمه معلم قرار گرفتند

شرکت بیمه معلم با همکاری سازمان ملی مهاجرت، اتباع و مهاجران خارجی را تحت پوشش انواع خدمات بیمه­ ای‌ قرار داد.

عملکرد درخشان شرکت بیمه ملت با رشد ۸۱ درصدی در حق بیمه صادره

بیمه ملت بار دیگر با رقم زدن رشد 81 درصدی در حق بیمه صادره در 10 ماهه سال‌جاری، در ردیف بهترین شرکت‌های خصوصی بیمه‌ای از این حیث قرار گرفت.

بررسی حداقل و حداکثر میزان سرمایه فوت شرکت‌ های بیمه عمر

بر اساس ماده ۳ آیین‌نامه شماره ۲/۶۸ مصوب شورای عالی بیمه در حال حاضر حداکثر نرخ سود فنی برای دو سال اول مدت اعتبار بیمه‌نامه ۱۶ درصد، برای دو سال بعد ۱۳ درصد و برای دوره مازاد چهار سال اول آن ۱۰ درصد تعیین می‌شود.

رونمایی از محصول جدید بیمه نوین با عنوان بمانی

مراسم هجدهمین سالروز تأسیس بیمه نوین با حضور رئیس‌کل بیمه مرکزی ج.ا.ایران و معاونان ایشان، دبیرکل سندیکای بیمه‌گران، مدیرعامل بانک اقتصاد نوین و هیأت همراه، مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران بیمه نوین برگزار شد.

رتبه اول بیمه البرز در ظرفیت مجاز نگهداری ریسک در بین شرکت‌های بیمه خصوصی

در شاخص ظرفیت مجاز نگهداری ریسک؛ بیمه البرز در صدر شرکت‌های بیمه‌ای ایستاد.

حضور شرکت بیمه دی در کنفرانس ملی تحول دیجیتال، بانک و بیمه

بیمه دی دست‌آوردهای خود در حوزه‌ تحول دیجیتال را، در دومین کنفرانس ملی تحول دیجیتال، بانک و بیمه معرفی کرد.

جشنواره خاص، ویژه سازمان فروش بیمه پاسارگاد در راه است

بیمه پاسارگاد به عنوان بزرگ ترین بیمه خصوصی کشور به صورت تخصصی در حوزه بیمه های عمر و تأمین آتیه در حال خدمت رسانی است و امکانی برای بیمه گزاران خود فراهم کرده تا با هر مبلغی بتوانند از مزیت های بیمه عمر و تأمین آتیه بهره مند شوند و متناسب با پوشش های بیمه نامه خود گوشه ای از ریسک های زندگی در دنیای صنعتی را بیمه کنند.

دوره آموزشی بیمه‌های اجتماعی برگزار می‌شود

دوره آموزشی بیمه‌های اجتماعی به همت دبیرخانه هیئت‌امنای سازمان تأمین‌اجتماعی و صندوق‌های تابعه با حضور اساتید دانشگاه و جمعی از مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می‌شود.

| پایگاه خبری صدای صادرات