دسته: اقتصاد
کاهش ۶۰ درصدی درآمد کشور از محل صادرات گاز

براساس آمارهای رسمی گمرک در ۱۲ ماهه سال گذشته، بالغ بر ۲ میلیارد و ۶۵۱ میلیون دلار گاز طبیعی صادر شد.

افزایش تسهیلات ساخت مسکن تا ۸۰ درصد

مدیر امور اعتباری بانک عامل بخش مسکن گفت: با افزایش تسهیلات ساخت مسکن در سال آینده هزینه ساخت ۶۰ تا ۸۰ درصد مسکن را تأمین می‌کنیم.

سقف بودجه سال ۱۴۰۰ تصویب شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب ماده واحده لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کل‌ کشور، دخل و خرج کشور را در سال آینده را مشخص کردند.

بررسی چالش ها و راهبردهای سرمایه گذاری در بخش مسکن

یکی از راهکارهای سرمایه­ گذاری در بخش مسکن سرمایه­ گذاری خارجی است که در سالهاي اخير، کشور ایران در کنار سایر کشورهاي جهان و با توجه به امتيازات ویژه سرمایه گذاري خارجی تلاش­های هاي زیادي براي جذب سرمایه­ گذاري خارجی به عمل آورده است.

تشریح رویکردهای اصلی بودجه ۱۴۰۰/ حمایت از اقشار ضعیف

یکصد و هشتاد و نهمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت روز یکشنبه به ریاست حسن روحانی، رییس جمهور تشکیل و در خصوص لایحه بودجه سال ۱۴۰۰بحث و بررسی‌های لازم صورت گرفت و مواردی نیز به تصویب رسید.

اگر خودرو با کیفیت می‌خواهیم باید بازار را رقابتی کنیم

کشور خودرو مناسب و با کیفیت داشته باشیم و شرایط تولید به سمتی حرکت کند که خودرو امن داشته باشیم ، باید بازار را رقابتی کنیم .

افزایش قیمت اوراق مسکن

قیمت اوراق مسکن نسبت به حدود یک ماه گذشته افزایش یافته است، به طوریکه در ۷ شهریورماه زوجهای تهرانی برای تهیه این اوراق باید ۳۶ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان و مجردهای تهرانی نیز باید ۲۱ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان پرداخت می کردند که این رقم درحال حاضر برای زوجها به ۳۹ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان و برای مجردها به ۲۳ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان رسیده است.

مشاهده دارایی سهام عدالت امکانپذیر شد

سخنگوی سهام عدالت از نحوه مشاهده تعداد سهام فروخته شده سهام عدالت خبر داد.

ارزش سهام عدالت کاهش یافت

روند نزولی شاخص بورس در دو هفته اخیر روی ارزش سهام عدالت نیز تاثیر گذاشت و باعث شد ارزش این سهام نسبت به سه هفته گذشته، حدود سه میلیون تومان کاهش یابد.

سرمایه‌گذاری ٧۵ هزار میلیارد ریالی در بخش معدن و فولاد

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو قصد دارد تا سرمایه‌گذاری ٧۵ هزار میلیارد ریالی در بخش معدن و فولاد کشور را رقم بزند.

| پایگاه خبری صدای صادرات