شما اینجا هستید
آخرین اخبار » برگزاری حراج خرده فروشی لوازم خانگی اموال تملیکی در ۱۴ استان

به گزارش ‘صدای صادرات‘ از اگزیم نیوز، «حسن خالقی» اظهار داشت: این حراج‌ها در استان‌های خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، آذربایجان غربی، تهران، قم، خراسان رضوی، فارس، کرمان، اصفهان، همدان، بوشهر، گیلان، لرستان و مرکزی برگزار می‌شود. حراج‌های لوازم خانگی شامل ۴۶۵ ردیف کالاست.

مدیر سامانه حراج خرده‌فروشی الکترونیکی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با اشاره به نحوه شرکت در این حراج گفت: کلیه متقاضیان می‌توانند از شنبه اول تا سه‌شنبه چهارم اردیبهشت از ساعت ۸ صبح تا ۱۹ نسبت به ارائه پیشنهاد اقدام نمایند. این دومین حراج سال ۱۴۰۳ است هفته گذشته ۳۱ حراج در ۱۱ استان برگزار شد.

به گفته مدیر سامانه حراج خرده‌فروشی الکترونیکی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، در این دوره، کالاهایی از جمله لوازم خانگی برقی، سرمایشی و گرمایشی، لوازم آشپزخانه، کالای دیجیتال، وسایل تنظیف و سایر موارد عرضه می‌شود.

خالقی با بیان اینکه شرکت برای همه عموم آزاد است، گفت: در این حراج‌های خرده فروشی کارمندان دولت نیز می‌توانند شرکت کنند و منعی ندارند.

مدیر سامانه حراج خرده‌فروشی الکترونیکی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی خاطرنشان کرد: سامانه ستاد الکترونیک دولت، پنجره هوشمند و سازمان اموال تملیکی برای عرضه کالاها فعال است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| پایگاه خبری صدای صادرات