نویسنده: مریم فراهانی
قیمت تخم مرغ در میادین کاهش یافت

بر اساس نرخنامه سازمان میادین میوه وتره بار، هر کیلوگرم تخم مرغ ۴۸ هزار و ۴۰۰ تومان است که نسبت به هفته پایانی ماه گذشته کاهش یک هزار و ۵۰۰ تومانی داشته است.

ماشین سازی تبریز از رکود تا احیا

ماشین‌سازی تبریز یکی از صنایع مادر آذربایجان شرقی و از بزرگترین، پیشروترین و با سابقه‌ترین مجموعه‌های صنعتی کشور است که به‌دلیل خصوصی‌سازی نادرست، در آستانه تعطیلی قرار گرفته بود، اما با نگاه ویژه دکتر رئیسی چه در دوران ریاست قوه قضائیه و چه در زمان ریاست جمهوری جانی تازه گرفت.

وام ساخت مسکن یک میلیارد تومان شد

وزیر راه و شهرسازی امروز در خبری جدید از افزایش وام ودیعه مسکن خبر داد. شورای پول و اعتبار جزئیات جدید وام خرید و ساخت مسکن را نیز اعلام کرد.

بازگشایی رسمی سفارت ایران در عربستان پس از ۷ سال

که سعودی العربیه در خبری فوری از بازگشایی رسمی سفارت جمهوری اسلامی ایران در عربستان خبر داد. سفارت ایران در عربستان پس از هفت سال از امروز در شهر ریاض آغاز به کار کرد.

قیمت کارخانه‌ای باید اصلاح شود

مرکز پژوهش‌های مجلس در بیانیه سیاستی در خصوص صنعت و بازار خودرو، ضمن انتقاد از شیوه قیمت‌گذاری خودروها که موجب زیان تولیدکنندگان شده، خواستار تجدیدنظر در قیمت کارخانه‌ای خودروها برای حداقل یک بار در هر سال شد.

افزایش سرمایه بانک صادرات ایران در راه است

مدیرعامل بانک صادرات ایران از برنامه این بانک برای افزایش سرمایه از دو طریق تجدید ارزیابی دارایی‌ها و همچنین سلب حق تقدم سهام در سال 1402 خبر داد و تاکید کرد: بانک صادرات ایران با توان بیشتری نقش مؤثر خود را در خدمت به مردم و اقتصاد کشور ایفا خواهد کرد.

صدور برگه مالیاتی برای ۶٣ هزار واحد خانه خالی

رییس سازمان امور مالیاتی کشور از صدور برگ مالیاتی برای ۶٣ هزار واحد خانه خالی به ارزش ۱۴۰۰ میلیارد تومان خبر داد.

طرح تشدید نظارت بر شناسه کالا آغاز شد

طرح تشدید نظارت و برخورد با کالای بدون شناسه، از امروز (سه‌شنبه، ۱۶ خرداد) با محوریت سه حوزه کالایی اجرایی شد.

توسعه فرهنگ بیمه با (سینا پلاس)

طرح (سینا پلاس) شرکت بیمه سینا در راستای ترویج فرهنگ خرید بیمه‌نامه آتش‌سوزی منازل مسکونی با موفقیت اجرا شد.

راهکاری برای کاهش مصرف گاز

عضو انجمن انرژی‌های تجدیدپذیر گفت: در سندهایی که در شورای عالی انرژی منتشر شده تا ۱۴۲۰ عنوان شده که نیاز است حداقل ۲۵ هزار مگاوات نیروگاه تجدیدپذیر احداث کنیم و از این مسیر رقم بالایی از برنامه تولید ۸۰ هزار مگاواتی قابل دسترسی خواهد بود.

| پایگاه خبری صدای صادرات