شما اینجا هستید
آخرین اخبار » بانک ملی ایران یک شریک تجاری امن برای بنگاه‌های اقتصادی است

به گزارش ‘صدای صادرات‘،  محمود رضا موسوی مدیر مرکز صادرات و بین الملل صبا باتری در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی بانک ملی ایران با تاکید براین نکته که خوش نام ترین، بزرگترین و مطمئن ترین بانک در کشور به عنوان حامی تجار، مدیران بنگاه های اقتصادی و صاحبان صنایع برای تبادلات و مراودات پولی و بانکی و یا حتی مشارکت و سرمایه گذاری بانک ملی ایران است، اظهارداشت: این بانک با سال ها تجربه در امور بانکداری  بی شک مطمئن ترین و امن ترین شریک تجاری برای تجار و بازرگانان است.

وی به حضور فعال و پررنگ بانک ملی ایران و میربیزینس بانک در این نمایشگاه (اوراسیا) اشاره کرد و گفت: بانک ملی ایران با توجه به ظرفیت های بی شمار و شبکه ارزی خوب و قوی خود در منطقه اوراسیا عملکرد خوبی را در این نمایشگاه به نمایش گذاشته است.
موسوی حوزه ارزی بانک ملی ایران را مورد ارزیابی قرار داد و گفت: بانک ملی ایران در مسیر ارائه خدمات پولی و بانکی در کشورهای اوراسیا به مشتریان و متقاضیان ازسایر بانک ها با اختلاف زیادی در حال حرکت است.
مدیر مرکز بین الملل صبا باتری در ادامه خاطرنشان کرد: بانک ملی ایران با سرلوحه قرار دادن بانکداری اسلامی، تسهیل‌گر و تسریع کننده فرآیندهای تبادلات مالی برای صادرکنندگان و تجار در راستای ارزآوری برای کشور است.
وی یادآور شد: ما هم اکنون قراردادهای زیادی با شرکت های مختلف در منطقه اوراسیا منعقد کرده ایم که برای صادرات محصولاتمان قطعا از ظرفیت های ارزی بانک ملی ایران استفاده خواهیم کرد.
به گفته وی، تأمین پایدار منابع مالی به عنوان پشتوانه تولید توسط بانک ملی ایران از صنعت کشور می تواند سرمنشاء توسعه همه جانبه کشور باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| پایگاه خبری صدای صادرات