شما اینجا هستید
آخرین اخبار » سقوط بزرگ بیت‌کوین!

به گزارش ‘صدای صادرات‘ از اقتصادنیوز، قیمت طلا در روز جمعه پس از معکوس کردن تمام رشدهای خود در این هفته ثابت ماند، زیرا انتشار آمارهای جدید نرخ تورم آمریکا باعث شد که بازارها انتظارات برای کاهش نرخ سود توسط فدرال‌رزرو افزایش یابد.
مجموعه ای از آمارهای ضعیف اقتصادی از سوی آمریکا و چین باعث کاهش شدید قیمت مس و سایر فلزات اساسی شد، در میان نگرانی های فزاینده مبنی بر اینکه رکود اقتصادی در سال جاری باعث کاهش تقاضا خواهد شد.
این نگرانی ها همچنان طلا را بالای ۲هزار دلار در هر اونس نگه می دارد و تقاضای پناهگاه امن برای فلز زرد با بدتر شدن چشم انداز اقتصادی نسبتا بالا باقی مانده است.
هر اونس طلا در روز جمعه اندکی افزایش یافت و به ۲۰۱۶٫۹۷ دلار رسید،  قیمت های آتی طلا نیز تا ۲۰۲۲٫۰۵ دلار در هر اونس افزایش یافت.

gold_3d_b_o_usd_x

سقوط بیت کوین
بیت کوین (BTC) پس از اینکه شاخص بیت کوین در کوین دسک برای اولین بار در سه هفته گذشته وارد روند نزولی شد، همچنان به از دست دادن جایگاه خود ادامه می دهد.
بر اساس داده های CoinDesk، بالاترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار به ۲۶هزار و ۱۶۰ دلار سقوط کرد و به پایین ترین سطح از ۱۷ مارس رسید. قیمت ها از ۶ می تاکنون بیش از ۱۲ درصد کاهش یافته است.
Screen Shot 1402-02-22 at 16.07.02

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| پایگاه خبری صدای صادرات