شما اینجا هستید
آخرین اخبار » عملکرد مناسب بانک پارسیان در طرح ملی جهش تولید مسکن

به گزارش ‘صدای صادرات‘، بر اساس این گزارش، بانک پارسیان در بخش تسهیلات ودیعه مسکن، تاکنون به حدود ۱۲٫۷۰۰ نفر معادل ۹٫۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است و پروند ۱۲٫۰۰۰ نفر دیگر در حال بررسی و اقدام می‌باشد.
همچنین در بخش تسهیلات نهضت ملی (خود مالکی) نیز این بانک ۵۲۳ میلیارد ریال تسهیلات برای ساخت ۱۷ فقره پروژه، شامل ۱۵۸ واحد پرداخت کرده و فرآیند اجرایی پرداخت ۵٫۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای ساخت ۲ پروژه جمعاً ۶٫۰۰۰ واحدی نیز در حال انجام است.
در بخش تسهیلات نهضت ملی ( ۹۹ ساله) نیز مصوبه پرداخت ۲٫۶۴۰ میلیارد ریال تسهیلات بابت اجرای یک پروژه ۴۸۰ واحدی ابلاغ که فرآیند اجرایی آن در حال انجام است.
همچنین این بانک به‌منظور اجرای هر چه سریع‌تر قانون مذکور، مذاکرات و جلساتی با وزارت راه و شهرسازی، استانداری تهران و شرکت عمران شهرهای جدید برگزار کرده است.
ازآنجایی‌که مسکن‌‌ یکی از پیشران‌های اقتصادی کشور محسوب می‌شود، این بانک به‌عنوان یکی از بانک‌های خصوصی کشور علاوه بر حمایت از تأمین مالی زیرساخت‌های متنوع اقتصادی، صنعتی، بازرگانی و خدماتی کشور، در راستای عمل به سیاست‌های کلان کشور در بخش مسکن، نقش ویژه‌ای در حمایت از سیاست‌های کلان دولت از ابتدای قانون جهش تولید مسکن داشته و به‌نوبه خود تلاش کرده است که با مشارکت در طرح نهضت ملی مسکن، دسترسی مردم به مسکن را بهبود بخشیده و منابع مالی خود را در مسیر تأمین مسکن به‌عنوان یکی از مهم‌ترین واصلی‌ترین نیازهای مردم قرار دهد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| پایگاه خبری صدای صادرات