دسته: گفتگو
توسعه فرهنگ بیمه با (سینا پلاس)

طرح (سینا پلاس) شرکت بیمه سینا در راستای ترویج فرهنگ خرید بیمه‌نامه آتش‌سوزی منازل مسکونی با موفقیت اجرا شد.

توسعه همه جانبه روابط تهران-مسکو

سفیر روسیه در تهران گفت: در حال حاضر پویایی روابط و همکاری‌های روسیه و ایران بسیار بالاست. همکاری در جهات مختلف در حال توسعه است. اول از همه، تماس‌های نزدیک بین رهبران ما و سایر سطوح برقرار است.

صنعت دارو، صنعت انقلاب است

معاون صنایع عمومی وزارت صمت با بیان اینکه صنعت دارو، صنعت انقلاب است، اعلام کرد که قبل از انقلاب در حوزه مواد اولیه دارو هیچ تولیدی نداشتیم اما امروز به جایگاهی رسیده‌ایم که ۷۲ درصد از مجموع نیاز دارو، در داخل تامین می‌شود.

افزایش ۶۸ درصدی قیمت خودرو کشور را بهم ریخت

سیاهکلی به خبرآنلاین گفت: از مجلس خواستم رئیس کل بانک مرکزی را به مجلس دعوت کنند تا ایشان بیاید و توضیح دهد علیرغم اینکه ما ذخایر ارزی داریم چرا دلار گران می شود.

فعالیت ۲۵۰ نرم‌افزار و سامانه الکترونیکی در حوزه سلامت

بیش از ۲۵۰ مدل اپلیکیشن و سامانه و نرم‌افزار در حوزه سلامت داریم که این‌ها می‌تواند در ۱۶ سیستم‌عامل خلاصه و یکپارچه شود اما برخی چالش‌ها مانع استقرار کامل پرونده الکترونیک سلامت و یکپارچه‌سازی این سامانه‌ها شده است.

آیا فراز و فرود عجیب ۳ سال اخیر بازار سرمایه توسط روسای سازمان بورس قابل کنترل بود؟

قانون کاملاً جایگاه شورای عالی بورس و هیات مدیره و رئیس سازمان بورس را مشخص کرده؛ در کشور ما اما به خصوص در چند سال اخیر، گاهی انتظاراتی از رئیس سازمان بورس می رود که در حیطه اختیارات و وظایف روسای سه قوه است.

هشدار درباره ریسک بالای حضور مردم در حوزه رمزرارزها

نائب رئیس انجمن اقتصاددانان ایران درباره ریسک بالای حضور مردم بدون آگاهی در حوزه رمزارزها هشدار داد و گفت: دولت باید هرچه سریعتر تکلیف روند توسعه اداری، حقوقی، مدیریتی و امنیتی اقتصاد دیجیتال را مشخص کند.

سرمایه مردم در صندوق‌های سرمایه‌گذاری هم بیمه می‌شود

محمود گودرزی گفت: به غیر از موضوع بحث بیمه سبدهای سهام افراد خرد بازار تا ۱۰۰ میلیون تومان، برای حمایت از سرمایه‌گذاران غیرمستقیم بازار سرمایه، حتی سرمایه‌گذاری افراد در صندوق‌های سرمایه‌گذاری بعد ابلاغ سازوکار مربوطه توسط سازمان بورس، تضمین خواهد شد.

فراهم‌سازی امکان خانه‌دار‌شدن افراد کم‌درآمد‌‌

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: صندوق املاک و مستغلات کشور راهکار عملی برای خانه‌دار شدن افراد با سرمایه‌های کوچک و خُرد است.‌

آیا الگوریتم‌ها دلیل منفی‌های بورس هستند؟

با توجه به شائبه‌هایی که این روزها در مورد تاثیر معاملات الگوریتمی بر منفی‌های بازار سرمایه شکل گرفته؛ اولین مناظره "بررسی تاثیر الگوریتم‌ها در روند بازار سرمایه" با حضور فرزان سهرابی و امید موسوی در استودیو پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) برگزار شد.

| پایگاه خبری صدای صادرات