نویسنده: seda
رشد ۳۹۱ درصدی ایجاد اشتغال خانگی‌در ۷ ماهه امسال

رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی با اشاره به اینکه ۳۰هزار شغل خانگی در هفت ماه ۱۴۰۱ ایجاد شده است گفت:در زمینه ایجاد اشتغال خانگی شاهد رشد ۳۹۱درصدی بوده‌ایم.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۹/۰۱

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴۰ درصد افزایش به ۱۷۴۴ دلار و ۹۷ سنت رسید.

کاهش صادرات آلمان به کشورهای غیر از اتحادیه اروپا

داده‌های اداره آمار فدرال آلمان (دستاتیس) که روز دوشنبه منتشر شد، نشان می‌دهد که مجموع صادرات این کشور به خارج از اتحادیه اروپا نسبت به ماه قبل ۱.۶درصد کاهش داشته است.

زیان کسب‌وکارها ۱۲ برابر وام ۵ هزار میلیاردی است

قطع 60 روزه اینترنت60 هزار میلیارد تومان زیان به شرکت های اینترنتی وارد کرده و حالا دولت میخواهد با پرداخت 5 هزار میلیارد تومان وام این زیان را جبران کند!

دستگیری ۳۵ نفر از اخلال‌گران بازار ارز و سکه

سخنگوی قوه قضاییه ضمن اعلام دستگیری ۴۰ تن از مخلان بازار ارز و سکه، گفت: در اغتشاشات اخیر ۴۰ تن از اتباع خارجی که نقش آفرینی کردند و حتی در میدان هم حضور داشتند، بازداشت شدند.

صادرات کیوی مازندران به هند آغاز شد

مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: نخستین محموله صادرات کیوی این استان با دیپلماسی قوی دولت جهادی سیزدهم از امروز سه شنبه به کشور هند صادر شد.

دولت آماده اجرای سریع قانون مالیات بر عایدی سرمایه است

سید احسان خاندوزی گفت: به سازمان امور مالیاتی دستور داده‌ام تا مقدمات اجرای طرح مالیات بر عایدی سرمایه را آماده کنند تا پس از تصویب در مجلس، اجرای قانون زمان بر نشود.

اساسنامه صندوق ملی مسکن ابلاغ شد

اساسنامه صندوق ملی مسکن در هیئت‌وزیران به تصویب رسید. این اساسنامه برای اجرا به دستگاه‌های ذی‌ربط ابلاغ شد.

اعلام آمادگی ایران برای تعمیرات نیروگاهی در ونزوئلا

مدیرعامل شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران گفت: آمادگی داریم تا در زمینه انجام ۱۰ هزار مگاوات تعمیرات نیروگاهی در این کشور فعالیت کرده و برای تعمیرات اقدام کنیم.

شهریار افندی زاده سرپرست وزارت راه و شهرسازی شد

رئیس‌جمهور ضمن موافقت با استعفای رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، شهریار افندی زاده را به عنوان سرپرست این وزارتخانه منصوب کرد.

| پایگاه خبری صدای صادرات