شما اینجا هستید
آخرین اخبار » بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالايش و پتروشیمی در تهران
بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالايش و پتروشیمی در تهران

به گزارش ‘صدای صادرات‘ از مدیریت برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، در این رويداد چهار روزه، ٥٠٠ شرکت داخلی و ۲۰۰ شرکت خارجی از ۱۳ کشور دنیا حضور خواهند داشت. ️علاقه‌مندان به بازدید از غرفه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، از ساعت ۸ تا ۱۶ روزهای ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت […]

به گزارش ‘صدای صادرات‘ از مدیریت برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، در این رويداد چهار روزه، ٥٠٠ شرکت داخلی و ۲۰۰ شرکت خارجی از ۱۳ کشور دنیا حضور خواهند داشت.
️علاقه‌مندان به بازدید از غرفه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، از ساعت ۸ تا ۱۶ روزهای ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت به سالن ۳۸B مراجعه کنند.

پيوست جامع رسانه‌ای ️
با تلاش‌های شبانه‌روزی مدیریت برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی شـركت صنـايع پتـروشيمي خليـج‌فـارس،علاوه بر تمهیدات اولیه و اقدامات اجرايی براي حضور نمایندگان همه شرکت‌های تابعه و مديريت‌های ستاد در نمايشگاه بيست و هفتم و ساخت و تجهیز یکی از بزرگ ترین و مناسب ترین غرفه های نمایشگاه برای بازديد مهمانان و برگزاري جلسات تخصصی، پیوست جامع رسانه‌ای با هدف انعكاس مناسب و حرفه‌ای برنامه‌های هلدينگ در نمایشگاه، تدوین شده است.
️به گفته مهــرداد عظيــمی مديـر بـرند، مسئـوليت اجتمـاعی و روابط عمـومي شركت صنايع پتروشيمي خليـج فـارس، انتشار لحظه اي اخبار، پخش بيش از ده برنامه از شبكه هاي ملي سازمان صداوسيما، تهيه و انتشار كليپ هاي روزانه، انتشار نشريه “فارس ما” و … از مهمترين تمهيدات رسانه اي براي بازنمايي حضور شـركت صنـايع پتـروشيمي خليـج فـارس در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز،پالايش و پتروشیمی است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| پایگاه خبری صدای صادرات