شما اینجا هستید
آخرین اخبار » دریافت تندیسی دیگر توسط شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر

به گزارش ‘صدای صادرات‘ از اقتصاد آنلاین،این هفته هفته ای پر افتخار برای شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر بود. بعد از دریافت تندیس بلورین تعالی سازمانی، این بار تندیس زرین پنجمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور در بخش صنعت معدن و تجارت از آن شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر شد.

همچنین این شرکت به عنوان «واحد برتر شاخص مسئولیت پذیری و تاب آوری سازمان در دوران کووید ۱۹ و پاندمی بیماری‌های نوظهور» و «واحد برتر شاخص خدمت رسانی و پاسخگویی سلامت به مشتریان و ذینفعان» شناخته شد و لوح های تقدیر جداگانه‌ای دریافت نمود.

در اختتامیه پنجمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور در بخش صنعت و معدن که در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد، به ۴۴ واحد منتخب از بین یکصد مجموعه طراز اول از سراسر کشور جوایزی در سطوح تندیس زرین، تندیس سیمین و تندیس بلورین و لوح و نشان اشتهار اهدا شد. این جشنواره با رویکرد ارتقای سلامت صنایع تولیدی و خدماتی، معرفی سازمانهای پاسخگو و مسئولیت‌پذیر حوزه سلامت کشور می کوشد در فرهنگ و برنامه های زیرساختی صنایع کشور نگاه سلامت محوری را به عنوان یک اصل اساسی، انسانی و محوری در فرآیندهای سازمان ها پیاده سازی نماید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| پایگاه خبری صدای صادرات