به گزارش ‘صدای صادرات‘ ،  در بخشی از این پیام آمده است:
در بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری که فرموده بودند “یكی از آرزوهای من این است كه یك روزی ما بتوانیم كشور را جوری اداره كنیم كه حتّی اگر لازم بود، یك قطره نفت هم صادر نكنیم و كشور اداره شود” بنابراین در زمانی که سایه دلارهای نفتی از فضای اقتصادی کشور برچیده شده، صادرات غیرنفتی به‌عنوان تنها راه عبور کشور از تنگنا و تامین مایحتاج ارزی کشور بار دیگر می بایست مورد تاکید و توجه قرار گیرد.
در ادامه پیام رییس هیات مدیره و بنیانگذار هایتاجر آمده است؛ اولین بازار صادراتی کشور، صادرکنندگان ژنرال های خط مقدم اقتصاد مقاومتی هستند که حمایت از آنان میتواند ورود ارز به کشور را بیش از قبل جاری و ساری نماید که این بزرگترین خدمت به گردش چرخ اقتصاد کشور می باشد.
در پایان از تمامی حامیان صادرکنندگان اعم از بخش های خصوصی و دولتی سپاسگزاری می نمایم و امید دارم که با ایجاد زیرساخت های مناسب بتوان هر تولیدکننده ایرانی را به صادرکننده مبدل نمود.
شایان ذکر است که هایتاجر، اولین بازار صادراتی ایران می باشد که با بیش از ۱۰ هزار محصول ایرانی به زبان های فارسی، عربی و انگلیسی و حدود ۵۰۰۰ بازدید خارجی از نیمه دوم سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را آغاز نمود.
تولیدکنندگان عزیز میتوانند فروشگاه خود را در این بازار بین المللی ساخته، محصولات خود را بارگذاری نموده و از خدمات این مجموعه به رایگان استفاده نمایند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| پایگاه خبری صدای صادرات