به گزارش ‘صدای صادرات‘ ،یک منبع آگاه در شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی،  شستا اعلام کرد با توجه به شرایط کرونایی و اینکه تعداد زیادی از فعالان بازار، سهامدار شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) شده‌اند، اولین مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام این شرکت در روز چهارشنبه هفته جاری برگزار می‌شود که طبق تصمیم مدیران شرکت، قرار است سود مجمع شستا از طریق سامانه سجام سامانه جامع اطلاع مشتریان به وسیله واریز به شماره شبای حساب بانکی سهامداران واریز شود.
شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی که از سال ۶۶ راه‌اندازی شده، امسال در اوایل اردیبهشت برای اولین‌بار وارد بورس اوراق بهادار تهران شده و با عرضه ۱۰ درصد از سهام خود، بزرگترین عرضه اولین تاریخ بورس ایران را رقم زد و حدود ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در این عرضه اولیه مشارکت کردند.
همچنین طبق قولی که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی داده است، قرار است، تا پایان سال میزان عرضه سهام شستا در بورس از ۱۰ درصد کنونی به ۲۰ درصد افزایش یابد تا مصوبه دولت مبنی بر الزام به عرضه ۲۰ درصد سهام و معاف شدن از رسیدگی به حساب مالیاتی سالهای قبل شرکت برخوردار شود.
اولین مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی روز چهارشنبه ۲۳ مهر ۹۹ ساعت ۱۰ در محل مرکز همایش رازی تهران برگزار می‌شود.
همچنین قرار است، طبق وعده داده شده، سود مجمع این شرکت از طریق سجام واریز شود.
تعداد ۸۵ هزار و ۷۸۷ نفر از مخاطبان سامانه فارس من با ثبت موضوع لزوم واریز سود سهام شرکت‌ها از طریق سجام، خواستار پیگیری این موضوع شدند.

منبع: فارس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| پایگاه خبری صدای صادرات