دسته: طلا و ارز
سکه امامی ارزان شد

در معاملات امروز(دوشنبه)،هر قطعه سکه بهار آزادی طرح امامی با کاهش نرخ روبرو شد و به ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید.

سکه گران شد

در معاملات امروز شنبه، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح امامی با افزایش ۴.۴۸ درصدی به ۱۱ میلیون و ۱۵۰ هزارتومان رسید.

سقوط بی‌سابقه تقاضای طلا

تقاضای طلا به پایین‌ترین سطح ۱۱ ساله سقوط کرد.

عرضه روزانه ۵۰ میلیون دلار به بازار اسکناس ارز

سقف خرید بانک ها و صرافی ها در بازار متشکل ارزی به ۵۰۰ هزار دلار افزایش می یابد و بانک مرکزی روزانه ۵۰ میلیون دلار در بازار مزبور به صورت اسکناس عرضه خواهد کرد.

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۹۹/۰۶/۲۴

هم اکنون در بازار داخلی قیمت طلای 18 عیار هر گرم یک میلیون و 215 هزار تومان، قیمت دلار 26 هزار و 700 تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 12میلیون و 950 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 12 میلیون تومان است.

خیز طلای جهانی برای ازسرگیری صعود

قیمت طلا پس از این که روز گذشته به بالاترین حد در یک هفته اخیر صعود کرد، در معاملات روز پنج شنبه با ثابت ماندن ارزش دلار، تغییری نداشت.

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۹۹/۰۶/۱۱

هم اکنون در بازار داخلی قیمت طلای 18 عیار هر گرم یک میلیون و 108 هزار تومان، قیمت دلار 24 هزار و 200 تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 11میلیون و 350 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 10 میلیون و 900 هزار تومان است.

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۹۹/۰۶/۱۰

هم اکنون در بازار داخلی قیمت طلای 18 عیار هر گرم یک میلیون و 84 هزار تومان، قیمت دلار 23 هزار و 600 تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 11میلیون و 200 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 10 میلیون و 800 هزار تومان است.

افزایش نرخ ۲۵ ارز بانکی

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۵ ارز افزایش و ۱۱ واحد پولی کاهش یافت. نرخ ۱۱ ارز دیگر نیز ثابت بود.

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۹۹/۰۶/۰۳

هم اکنون در بازار داخلی قیمت طلای 18 عیار هر گرم یک میلیون و 43 هزار تومان، قیمت دلار 22 هزار و 950 تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 10 میلیون و 650 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 10 میلیون و 300 هزار تومان است.

| پایگاه خبری صدای صادرات